V-Појас | модел: AV15 XPB AVX15 |ширина:14.7-15mm | Пренос делови | внатре должина:705-3000mm

V-Појас | модел: AV15 XPB AVX15 |ширина:14.7-15mm | Пренос делови | внатре должина:705-3000mm

Достапно за нарачка
DEN 288.00
Достапност:


Пријателски Потсетување : ве Молиме кажете ни треба појас модел,Othewise не можеме да ја испорача стоката,ви благодариме!

За производот

Ширина:
AV15 mm
Должина:
705-1000mm, 1005-1300mm, 1305-1800mm, 1800-3000mm
Број На Модел На:
AV15 XPB AVX15
Standard or Nonstandard:
Стандард
Тип:
V-појас
Материјал:
Гума
боја:
Црна
Модел Тип:
AV15 XPB AVX15
Дебелина:
10~12mm

Избор на клиент