HochiTech Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен комплет дење работи светлина светилки drl за Volvo S80 S80L 2012-2015
Новак - 5 %

HochiTech Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен комплет дење работи светлина светилки drl за Volvo S80

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
DEN 1596.00
Достапност:

Добри вибрации отпор и стабилна емитуваат
Инсталација Совети : 1.
Среќен ден. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Контактирајте со нас за информации. Гаранција :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме Alipay,. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области. Тоа е совршен за вашата Bimmer ако сте го купиле овој стандард основниот пакет, но сакате да го надградите вашиот автомобил на повеќе луксузен изглед.Се должи на фактот дека овој производ бара лепило апликации, како што се користење на лепак или двојно двострано лента 3.Светлината е заштита на животната средина и заштеда на енергија 3.Светлината температурата е ниска 4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Политики :
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата. 12 месеци Производителот.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ние препорачуваме професионална инсталација за овој производ
Сертификат :
Превозот
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро.
Функција : 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Купи со доверба!
2. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.Оваа инсталација бараат да се пече и се отвори светлата светилки 2. ви благодариме.Грешка слободни и без радио пречки; 2. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.
Плаќање :
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини.
за Volvo S80 S80 L 2012 2013 2014 2015
Спецификации : 1,со Врвен квалитет СМД 3528 супер осветленост LED 2,Може да се користи за автомобил светла-маркер-ангел очи 3,Вкупно 4 парчиња прстени за двете ниски зрак и висок зрак; 4,агресивна, но чисти & стилски LED светла. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

За производот

Бренд Име:
HochiTech
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
за Volvo S80 S80L 2012 2013 2014 2015
Тип На Објект:
Ангел Очи
Lumens:
2000lm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило:
За
Материјал Тип:
PC и Led
боја:
Бела
Специјални Функции:
Осветлување и декорација

Избор на клиент