LCM66 Мини Преклопен Нож, Челик месо тело Опстанок Ножеви,Многу остра Мини Спасување Џебен Нож,Подарок Копче нож Браунинг Алатки
Новак - 14 %

LCM66 Мини Преклопен Нож, Челик месо тело Опстанок Ножеви,Многу остра Мини Спасување Џебен Нож,Подарок Копче нож Браунинг Алатки

Достапно за нарачка
DEN 620.64
DEN 534.00
Достапност:


Поврзани Производи
Производ Вовед
Мини убава нож
Целосна должина : 12cm Нож должина : 4.2 cm Справи со должина : 7cm Дебелина : 0.24 см Ширина : 1.7 cm Работ материјал : 5 Cr13 Рачка : челик глава Цврстина : 56 HRC Нето тежина; 60 грама Површина : песок светлина
Забелешка
1 . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2 . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци со бидат пред наддавање/купување.
Превозот
1. Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2. Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина Регистрирани Воздух Пошта" "Хонгконг Воздух Пошта" "ЕМС""ПРОЗОРЦИ" "DHL" и така натаму.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Политика за наплата
Размена само доколку ставката што сте ја купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

За производот

Бренд Име:
LCM66
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LCM66 35
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Челик глава
Сечилото Материјал:
5Cr13
Целосна Должина:
120mm
Должина На Ножот:
42mm
Се Справи Со Должина:
70MM
Сечилото Ширина:
17mm
сечилото дебелина:
2.4 mm
Сечилото Материјал:
5Cr13
Тврдост:
56HRC
Рачка Материјал:
Челик
Примена:
Кампување Нож
Тежина:
60

Избор на клиент