Бренд Нови Види Бенд Pin Смена Случај Настроената Игла-Носот Клешти Дупчиња Шрафцигер 16 во 1 Види Поправка Алатка за Полнење Сет
Новак - 42 %

Бренд Нови Види Бенд Pin Смена Случај Настроената Игла-Носот Клешти Дупчиња Шрафцигер 16 во 1 Види Поправка Алатка за Полнење

Достапно за нарачка
DEN 1482.72
DEN 860.00
Достапност:

Спецификација (приближно) : 16 Парчиња на Поправка Алатки за да се Види Професионални часовник рачен часовник и поправка алатки 100% сосема нов и висок квалитет! Тежина : 355g прибл. PS : На бои на алатки, ќе биде предаден по случаен избор. Пакет се Вклучени : 1x Види случај назад настроената Функција : отворена случај назад 1x Долго носот клешти Функција : монтажа и демонтажа е неизбежна за употреба на клешти часовници, како што се уривање на рака во почетна папка за папката, игли, итн. 1x Двата краја види пролет бар смена, еден крај е pin тласкач, а другата е чаталестите крајот. Функција : промените или отстраните рака 3x Линк за pin удар Функција : за внатрешна монтажа и демонтажа машини употреба. 5x Шрафцигер (рамен/ Филип) Функција : да се отстрани завртка на зглоб бенд 1x Црвено нож за случај назад отворање на Функцијата : притиснете го дното на се види на дното покритие мора да биде еден од алатки кои се користат, pry крајот на нож 1x Метал пинцети Функција : Некои фолдери и други мали додатоци и резервни делови и слично) 1x Двојна на чело чекан најлон/челик Функција : Подели рака инсталира по hairpin, итн., кога се користи за прислушување) 1x Види линк за pin смена Функција : Прилагоди бенд 1x Мека работа рампа Функција : Ако вашиот види бенд е премногу силно или премногу само купи лента, мора да се донесе падна помали

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
25cm
Материјал:
Легура
Тип:
Алатки
Функција:
види поправка алатка за полнење
Објектот Должина:
25inch
Објектот Дијаметар:
29cm
Објектот Тежина:
350g
Број На Модел На:
види алатка
Бренд Име:
WOONUN

Избор на клиент