Нови TP177B 6AV6642-0BA01-1AX1 Заштитна Фолија

Нови TP177B 6AV6642-0BA01-1AX1 Заштитна Фолија

Достапно за нарачка
DEN 672.00
Достапност:

Нови TP177 B 6 AV6642-0 BA01-1 AX1 Заштитна Фолија
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
6AV6642-0BA01-1AX1
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
TP177B 6AV6642-0BA01-1AX1
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент