MUXIANG kevazingo дрво Тутун Цевка Директно Краток Матични Мали Преносни Мажите Пушењето Цевка Кина Фабрика без филтер ad0050
Новак - 25 %

MUXIANG kevazingo дрво Тутун Цевка Директно Краток Матични Мали Преносни Мажите Пушењето Цевка Кина Фабрика без филтер ad0050

Достапно за нарачка
DEN 2109.60
DEN 1582.00
Достапност:

MUXIANG kevazingo дрво Тутун Цевка Директно Краток Матични Мали Преносни Мажите Пушењето Цевка со 10 Пушењето Алатки за Полнење Кина Фабрика ad0050
Љубезно ве потсетува : a. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо (со попуст цена); б. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата ако тоа е потребно; c. Ние би можеле да се одбележи пакет како подарок и тврдат пониска цена за вас; d. Ако имате било каков проблем по добивањето на пакетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Зошто купи од нас? а. Фабриката продажба : ние имаме свои фабриката ; б. Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. Добро проверени од страна на нашите одговорни на работниците пред секој производ се испраќаат надвор. За руските купувачи : Како тоа да не е availalbe да се купи тука на Ali Express, јас би сакал да ви препорачуваме да се направи купување во нашата DHgate продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време кога ќе сакате да купите нашите производи. Ви благодариме! : ))
Информација за производот :
Предмет : kevazingo дрво Тутун Цевка
Цевка тип : Воздушна Комора
Сад материјал : kevazingo дрво
Отворот материјал : Акрилик
Завршувањето На : Мазни
Нето тежина : 2.47 мл./70 g.
Пакет тежина : 7.05 мл./200 g.
Боја : Како што е прикажано во слика
Пакет се вклучени :
само Директно Канадски kevazingo дрво Тутун Цевка Тело
Детали :
Тип на тутун цевка можете да изберете да пушат вели дека многу за тоа кои сте. MUXIANG Trading Co., Ltd. е професионална компанија за производство на тутун цевки и прибор за цевки повеќе од 9 години. Со широк избор на тутун цевки произведени од страна на работливост и одговорностите на работниците во нашата фабрика, ние сме сигурни дека ќе најдете одредена цевка за да се вклопи во вашиот стил. : ))
За материјал :
За објектот :
Големина информации :
а
б
c
d
e
с
Должина целокупната
Должина на отворот
Сад висина
Комора длабочина
Комора дијаметар
Надворешен дијаметар
Мерења
4.49 во./114 мм.
1.30 во./33 mm.
1.85 во./47 мм.
1.46 во./37 mm.
0.91 во./23 мм.
1.89 во./48 мм.
Повеќе интересни предмети во нашата продавница за вас за да одберете, кликнете на сликите подолу за да ги видите : ) Основни знаења од областа на цевка за додатоци : За нашата фабрика :

За производот

Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ad0050
Е Прилагодена:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Превозот Цена:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или HK Пост Воздух Mail

Избор на клиент