Формулиран Watercolour Фламинго Тиркизна Сино Платно Печатење на Слика Постер на Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декорација LZ295
Новак - 35 %

Формулиран Watercolour Фламинго Тиркизна Сино Платно Печатење на Слика Постер на Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декорација

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 234.00
Достапност:


Формулиран Watercolour Фламинго Тиркизна Сино Платно Печатење на Слика Постер на Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декорација LZ295 Материјал : платно
Големина : 30x37cm; 12x15inch
40x49cm;16x19inch
50x61cm;20x24inch
60x73cm;24x29inch
70x85cm;28x33inch
Тема : Фламинго
Рамка : Без рамка, Не се водат

За производот

Големина (Инчен):
30x37cm 12x15inch, 40x49cm 16x19inch, 50x61cm 20x24inch, 60x73cm 24x29inch, 70x85cm 28x33inch
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
LZ295
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Меморија Боја
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на клиент