BV35 KP35 54359700015 55198317 54359700014 турбо Променлива Залудно Млазницата Прстен за Опел Astra H 1.3 CDTi Z13DTH 66 Kw - 90 HP 2004-
Новак - 17 %

BV35 KP35 54359700015 55198317 54359700014 турбо Променлива Залудно Млазницата Прстен за Опел Astra H 1.3 CDTi Z13DTH 66 Kw -

Достапно за нарачка
DEN 3504.00
DEN 2908.00
Достапност:

ОЕМ број : 55198317 , 71789039 , 93189317 , 71724104 , 860081 , 93184183 , 55197838 Дел број : 54359880014 , 54359700014 , 54359880015 , 54359700015 турбо vnt Одговара за : Турбо млазницата прстен за Алфа-Romeo Mi To 1.3 JTDM Multijet 66 Kw - 90 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet 62 Kw - 84 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за Фиат Гранде Punto 1.3 JTD Multijet 66 Kw - 90 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за Fiat Linea 1.3 JTD Multijet 66 Kw - 90 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за Муса 1.3 16v Multijet 66 Kw - 90 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за Ypsilon 1.3 Multijet 16 V 66 Kw - 90 HP 2004- Турбо млазницата прстен за "Опел" Astra H 1.3 CDTi Z13 DTH 66 Kw - 90 HP 2004 - Турбо млазницата прстен за "Опел" Corsa D 1.3 CDTI Z13 DTH 66 Kw - 90 HP 2005-
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Автомобил Производител:
Опел
Објектот Висина:
5cm
Frequence Опсег:
Турбо млазницата прстен за Опел Astra H 1.3 CDTi Z13DTH 66 Kw - 90 HP 2004-
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Турбо млазницата прстен за Опел Corsa D 1.3 CDTI Z13DTH 66 Kw - 90 HP 2005-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Поставување на Возило:
Турбополнач млазницата прстен BV35
Модел Година:
2005-
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
BV35 KP35 turbo
Модел:
BV35 KP35 турбо млазницата прстен за Опел Astra H 1.3 CDTi Z13DTH 66 Kw
Дел Број:
54359880014 , 54359700014 , 54359880015 , 54359700015 турбо vnt
ОЕМ број:
55198317 , 71789039 , 93189317 , 71724104 , 860081 , 93184183 , 551978
1.Одговара за:
Турбо млазницата прстен за Алфа-Romeo MiTo 1.3 JTDM Multijet 66 Kw - 90 КС
2.Одговара за :
Турбо млазницата прстен за Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet 62 Kw - 84 HP 2004-
3.Одговара за :
Турбо млазницата прстен за Фиат Гранде Punto 1.3 JTD Multijet 66 Kw - 90 КС
4.Одговара за :
Турбо млазницата прстен за Fiat Linea 1.3 JTD Multijet 66 Kw - 90 HP 2004-
5.Одговара за:
Турбо млазницата прстен за Муса 1.3 16v Multijet 66 Kw - 90 HP 2004-
6.Одговара за:
Турбо млазницата прстен за Ypsilon 1.3 Multijet 16V 66 Kw - 90 HP 2004-
Гаранција:
1 година

Избор на клиент