Isywaka 100pcs Не-hyaline Зелена Боја Круг 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за Изработка на Накит

Isywaka 100pcs Не-hyaline Зелена Боја Круг 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за Изработка

Достапно за нарачка
DEN 124.32
Достапност:


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 100pcs за оваа точка во листата
торба торба торба -0.49 /торба -0.69 /торба торба торба торба

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
6mm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm

Избор на клиент