100PCS КРИ XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 LED Леќа 13mm бела носителот 10degree/20degree/30degree/25degree/45degree/60degree
Новак - 15 %

100PCS КРИ XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 LED Леќа 13mm бела носителот 10degree/20degree/30degree/25degree/45degree/60degree

Достапно за нарачка
DEN 696.00
DEN 592.00
Достапност:

-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување на Плаќање : не прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме! -Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред. -Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена по оглас заврши. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации. -Купувачи се одговорни за овие обвиненија. -После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета. во ред?
. Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. -Одлично го цениме за навремено плаќање. -Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не'т согласувате со нашите аукција услови. Било каков проблем најде ве молиме слободно да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект) Повратни информации, ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации . -Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на текот на исходот.7 mm Висина 6,65 мм
Носителот Дијаметар : 13mm Висина 7. -Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.35 mm
Се Емитуваат Боја : Бела
Агол на гледање : 10/20/30/25/45/60 степен
Материјал : Високо квалитетни пластични
Примена : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE/XPG/XTE Led диоди кои што се продаваат на Aliexpress
Пакет се вклучени : 100x 13 MM LED ЛЕЌА Рефлектор Collimator за КРИ XP-E/XP-G /XT-E Висока Моќност LED Светло
ПРЕВОЗОТ До АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. Гаранција политика - Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса, ве Молиме да го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail . превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . -Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Wattage:
10 Degree, 20 Degree, 30 Degree, 25 Degree, 45 Degree, 60 Degree
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
30°
сертификација:
CE,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
T4
Обликот:
Нередовните
LED Чип Модел:
SMD3535
LED Чип Бренд:
Кри
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Температура На Боја:
Моќ Толеранција:
1%
Просечен Живот (часот):
50000H
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
3.2V
Бренд Име:
HotRed
Должина:
13MM
Тип На Објект:
Топката
>50000hours> Просечен Живот (часот):
>50000hours>50000hours>>50000hours
Должина:
11.8MM

Избор на клиент