Кристално Јасно Акрилик Лежиште за Гарланд Лустерот Виси Подарок Занает Роденден, Свадба Партија бебе туш табела корист Оркестарот DIY
Новак - 14 %

Кристално Јасно Акрилик Лежиште за Гарланд Лустерот Виси Подарок Занает Роденден, Свадба Партија бебе туш табела корист Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 146.88
DEN 126.00
Достапност:


Совршен за Декорација;
Име : Мушка
Материјал : Акрилик
Големина : прибл 3pcs од 14mm акрилик мушка со 1pc на pedant
Тежина : appox 6grams
Боја : ве молиме изберете дизајн според сликата
Пакет :
вклучувајќи 1pc * Мушка

За производот

Бренд Име:
Haurry
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Петстотини дваесет и пет илјади осум сто пет
Тип:
Настан & Партија Материјали

Избор на клиент