Кам switch LW26-20D0728/3 ротари switch changeover switch 20A 3 столбови 3 позиција на висок напон сребро контакт Фабрика

Кам switch LW26-20D0728/3 ротари switch changeover switch 20A 3 столбови 3 позиција на висок напон сребро контакт Фабрика

Достапно за нарачка
DEN 480.00
Достапност:

Кам switch LW26-20 D0728/3 ротари switch changeover switch 20 A 3 столбови 3 позиција на висок напон сребро контакт Фабрика за слични Производи
Производи Опис
Тип : LW26-20 D0728/3
Број на позиција : 3 позиција
Номинална струја : 20
Фаза број : 3 Пол
Материјал : Пластични/Сребрена контакт
Примена : за Контрола на моторот
Прилагодено : Yes.
Детали :
Спецификација :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Каков вид на сертификат имаш?
За компанијата : CCC,CE,TUV,Ro HS
LW26 серија : TUV, CE, CCC
YMD11 серија : CE, CCC
HZ5 серија : CCC
HZ5 B серија : Ro HS, CCC
2. Каде ќе се продаде стоката да?
Германија, САД, велика БРИТАНИЈА, Кореја, Австралија, сите големи европски и американски земји.
3. Она што е годишното производство?
3,000,000 компјутери на прекинувачи во една година, е еден од најголемите производителот и продавачот во Кина.
4. Како е фабриката?
Yaming електрични компанијата има повеќе од 20 години производството expreience, и има околу 150 работници.
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор ,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст .
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

За производот

боја:
Сина
Напон:
380V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
whurow
Карактеристики:
висок напон,контрола на моторот
Број На Модел На:
LW26-20D0728/3 cam префрлате
сертификација:
CCC
боја:
Сино/Црна
Максимален напон:
690V
тековната:
20A
Teiminal број:
6 контакти
број на позиција:
3 Позиција
Материјал:
сребро контакт,пластични
Тип:
changeover ротари префрлате
Монтажа Големина:
36mm
Панел Големина:
48*48MM
Обликот:
Плоштад

Избор на клиент