120 Компјутери/многу позлатени 'Благодарам' Запечатување Налепница Гроздобер Floret Scrapbooking DIY Подароци Објавено Печење Свадба Декорација

120 Компјутери/многу позлатени 'Благодарам' Запечатување Налепница Гроздобер Floret Scrapbooking DIY Подароци Објавено Печење

Достапно за нарачка
DEN 101.76
Достапност:


9717 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>
Материјал : Хартија
Тежина : 45.8 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 240 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

За производот

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
A160329B
Материјал:
Хартија

Избор на клиент