Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Зајдисонце глетка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот
Новак - 35 %

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Зајдисонце глетка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 204.96
DEN 133.00
Достапност:


За производот

Големина:
20x15cm, 30x20cm, 40x30cm, 50x35cm, 60x40cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Избор на клиент