2017 Најновите Страшни Биологија Наставник Изгледа Како Tshirt Мажите Обичај Памук Кратко Sleeve Мажите Т-маица Бренд Облека Голема Големина
Новак - 41 %

2017 Најновите Страшни Биологија Наставник Изгледа Како Tshirt Мажите Обичај Памук Кратко Sleeve Мажите Т-маица Бренд Облека

Достапно за нарачка
DEN 1056.00
DEN 623.00
Достапност:


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
BONJEAN
Боја:
11 Боја
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular

Избор на клиент