UDZQ-20 Дигитална контрола нерѓосувачки челик ултразвукови почиста ултразвучно слепи почиста за продажба

UDZQ-20 Дигитална контрола нерѓосувачки челик ултразвукови почиста ултразвучно слепи почиста за продажба

Достапно за нарачка
DEN 4320.00
Достапност:


UDZQ-20 Дигитална контрола нерѓосувачки челик ултразвукови почиста/ултразвучно слепи почиста за продажба
Карактеристики на ултразвукови почиста :
1.Користете само табот вода, или индустриска употреба на алкохол и растворувач за почисто за повеќе високо чистење барање
2. механички тајмер за греење и контрола
3. температурата tunable од 20 до 80
4.Напојување може да биде или AC 100 ~ 120 V или AC 220 ~ 240 V
5.индустриска контрола чип микро-контролор.флексибилни печатени кола контрола, посигурни & стабилна
6.Вода излез вентил : имаат(од 6.5 L капацитет)
7.Нерѓосувачки челик кошница е задолжително
Технички Параметри на ултразвукови почиста :
Фотографии од ултразвукови почиста :

За производот

сертификација:
CE
Моќност (W):
60W
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
UDZQ-20
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
почиста
моќност:
60W
Топлинска моќ:
75w
интер големина:
150*140*100mm
Граница Димензија:
180*170*240mm
Нето тежина:
2.15 kg
Бруто тежина:
2.5 kg

Избор на клиент