ТРИУМФ ВИЗИЈА Висок Квалитет Пилот Стил Женски очила за сонце Бренд Дизајнер Сонце Очила За Жените Огледало Нијанси Oculos Жени
Новак - 40 %

ТРИУМФ ВИЗИЈА Висок Квалитет Пилот Стил Женски очила за сонце Бренд Дизајнер Сонце Очила За Жените Огледало Нијанси Oculos Жени

Достапно за нарачка
DEN 719.04
DEN 432.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Број На Модел На:
ТВ-2310
Леќа Ширина:
60 mm
Леќа Висина:
52 mm
Рамка Материјал:
Бакар
Стил:
Пилот
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ТРИУМФ ВИЗИЈА
Времето на пазарот:
2017
Повод:
Собирање, пешачење, патување, возење
Со пакет:
Yes
Персонализација На Логото:
Yes
Трговија на големо:
5% Попуст за 2 Компјутери

Избор на клиент