висок квалитет на африкански tulle чипка ткаенина, Rhinestones булчински африкански фустани за жени 2017 француски нето чипка ткаенина

висок квалитет на африкански tulle чипка ткаенина, Rhinestones булчински африкански фустани за жени 2017 француски нето чипка

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
Достапност:


7378135339258879 Топла продажба US $ 79.00 /дворот US $ 49.00 /дворот US $ 78.00 /дворот US $ 145.00 /дворот US $ 69.00 /дворот US $ 60.00 /дворот US $ 92.00 /дворот US $ 69.00 /двор
висок квалитет на африкански tulle чипка ткаенина, Rhinestones булчински африкански фустани за жени 2017 француски нето чипка ткаенина

За производот

Функција:
Анти-Бактерии
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Ширина:
130cm
Бренд Име:
ДИ ТИ SI
Тип:
Платно Ткаенина
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Избелени
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Dobby

Избор на клиент