DMWD MRFNY2-156 MRFNY2.5-156 Најлон месинг Куршум во Облик на Машки Wire Конектор Електрични Crimp Терминал 100PCS 1.5-2.5mm2 MRFNY
Новак - 10 %

DMWD MRFNY2-156 MRFNY2.5-156 Најлон месинг Куршум во Облик на Машки Wire Конектор Електрични Crimp Терминал 100PCS 1.5-2.5mm2

Достапно за нарачка
DEN 165.12
DEN 149.00
Достапност:

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба
Повратни информации
Сите позитивни повратните информации се ценат .
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .
Превозот Информации
1. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации.

За производот

Бренд Име:
DMWD
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
MRFNY2-156 MRFNY2.5-156
is_customized:
Yes
Материјал:
Месинг и Најлон

Избор на клиент