YZPOWER Играчка Автомобил Li-ion Lipo Литиум Батерија Полнач 58.8 V 9A 10A 11A 12A 13A 14A 15A Со CE FCC
Новак - 18 %

YZPOWER Играчка Автомобил Li-ion Lipo Литиум Батерија Полнач 58.8 V 9A 10A 11A 12A 13A 14A 15A Со CE FCC

Достапно за нарачка
DEN 5951.52
DEN 4880.00
Достапност:


Играчка Автомобил Li-ion Lipo Литиум Батерија Полнач 58.8 V 8 A 9 A 10 A 11 A 12 A 13 A 14 A 15 A Со CE FCC
Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок, Како и' AC : Број 5,DC : G", Особено 'Е' И 'на С',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодарам!!! Производство Спецификација 1 Материјал : Алуминиум Метал Случај 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : - 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : -40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH Заштита
Во Текот Тековната Заштита
Во Текот Напон Заштита
Краток Спој Заштита
Обратна Врска Заштита
Употреба Introdction
Двојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)
Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На Енергија
Сертификати
Услуга
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2. Откако ќе ја прими стоката, ако не знаете како да се користи на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со сите проблеми.
3. Нашата компанија обезбедуваат 1 година бесплатен гаранција. Во рок од 1 година, ако производот делови имаат проблем, ние ќе ви обезбедиме нови делови за слободни(Ви треба да се
да се обезбеди силни докази кои покажува овие делови се оштетени).
4. Ако се чувствувате услуга ние не се доволно добри, ве молиме известете нас, Ние ќе го цениме вашиот предлог и ние ќе продолжиме да се подобри.

За производот

боја:
8.5 На
Чашката Стандард:
НИ Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, Покажа Слика
Пакет:
Yes
екран:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
58.8 V 8A/9A/10A/11A/12A/13A/14A/15A
Интелигентни Полнење:
Yes
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
YZPOWER
На текст:
AC 100-240V, 3А
Излезниот Напон:
DC 58.8 V(+ / - 0.3 V)
Излезна Струја:
8A/9A/10A/11A/12A/13A/14A/15A(+ / - 0.5 A)
Батерии:
14 серија
Големина:
205mm x 121mm x 93mm
Фреквенција:
50/60Hz
Гаранција:
3 Години
вентилаторот за ладење:
Yes
Заштита:
Во Текот Тековната Над Напон На Краток Спој Обратна Врска
Известување:
Јасно ја Напушти Зборови на Влезни И Излезни Приклучоци,Инаку Не Биде Испратена

Избор на клиент