Турбо CHRA Кертриџ Core GT2256V 715910-5002S 715910-5001S 715910 За Мерцедес Бенц ML270 W163 E270 CDI W210 1999-07 OM612 2.7 L
Новак - 10 %

Турбо CHRA Кертриџ Core GT2256V 715910-5002S 715910-5001S 715910 За Мерцедес Бенц ML270 W163 E270 CDI W210 1999-07 OM612 2.7

Достапно за нарачка
DEN 5807.52
DEN 5227.00
Достапност:

7/5 168 OM612 GT2256 V 715910-0001 A6120960599 За МЕРЦЕДЕС E270 CDI 02 - 2.7 L 2003-2007 Година Марка Модел Година Тип на H. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.7 L 270 CDI Мотор OM612 2. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми. Моторот Family Turbo Турбо Код ОЕМ НЕ За МЕРЦЕДЕС ML270 2000 2. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Модел Година:
1999-2007
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Висина:
9inch
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
9inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT2256V 715910-5001S За Мерцедес-PKW E-Класа W210 W163 OM612 2.7 L
Објектот Ширина:
8inch
Турбо Модел :
GT2256V 715910 5002S 715910 0001 Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач
Дел Бр.:
715910-5002S 715910-0002 715910-5001S 715910-0001 715910 0002
ОЕМ Бр.:
A6120960599 6120960599 715910 5002S 715910 0002 715910 5001S
Апликацијата возило:
За Мерцедес Е-Класа 270 CDI E270 W210 M-Class W163 ML270 1999-07 2.7 L
Примена на моторот:
OM612 2.7 L 170HP Дизел

Избор на клиент