Нови Оригинални SCN-ВО-FLT15.0-Z04-OH1 15 инчен 5 Жица Екран на Допир за Гаранција

Нови Оригинални SCN-ВО-FLT15.0-Z04-OH1 15 инчен 5 Жица Екран на Допир за Гаранција

Достапно за нарачка
DEN 3360.00
Достапност:

Нови Оригинални SCN-ВО-FLT15.0-Z04-OH1 15 инчен 5 Жица Екран на Допир за Гаранција
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
SCN-ВО-FLT15.0-Z04-O
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Број На Модел На:
SCN-ВО-FLT15.0-Z04-OH1
Тип:
Конектори
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент