Нерѓосувачки Челик Лубеницата Slicer Фен За Овошје Машина Лубеницата Нож За Зеленчук Секачи Кујна Gadgets, Готвење Алатки
Новак - 49 %

Нерѓосувачки Челик Лубеницата Slicer Фен За Овошје Машина Лубеницата Нож За Зеленчук Секачи Кујна Gadgets, Готвење Алатки

Достапно за нарачка
DEN 331.68
DEN 169.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
кирил-b21

Избор на клиент