Топла Продажба Ден на Мајката Сребрена/Златни-Боја Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за Мајка Подарок
Новак - 5 %

Топла Продажба Ден на Мајката Сребрена/Златни-Боја Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за

Достапно за нарачка
DEN 378.24
DEN 360.00
Достапност:


MOQ 1 Set Големина Ѓердан Pendant големина : 31*31mm,Earring големина : 15*15mm,синџир должина : 45см Тежина 26g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

За производот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MF1185
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring и ѓердан
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
earring големина:
15*15mm
Должина:
45cm
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1set во мали oppbag,50set во голема oppbag
Тежина:
26g
Pendant Големина:
31*31mm

Избор на клиент