Нови 8.4 4 инчен жица digitizer AMT9507 AMT 9507 екран на Допир панел

Нови 8.4 4 инчен жица digitizer AMT9507 AMT 9507 екран на Допир панел

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
Достапност:

Нови 8.4 4 инчен жица digitizer AMT9507 AMT 9507 екран на Допир панел

За производот

Должина на кабел:
AMT9507
Број На Модел На:
AMT9507
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Granovskaya
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент