TTGTACTICAL 40L MOLLE Воена Ранец 24 Часа Раш Војска Тактика во Борба против Ранец Водоотпорен Најлон 3P Напад Патување Rucksack
Новак - 30 %

TTGTACTICAL 40L MOLLE Воена Ранец 24 Часа Раш Војска Тактика во Борба против Ранец Водоотпорен Најлон 3P Напад Патување Rucksack

Достапно за нарачка
DEN 2956.80
DEN 2070.00
Достапност:


TTGTACTICAL 40 L MOLLE Воена Ранец 24 Часа Раш Армијата Борба против Ранец Водоотпорен 3 P Напад Rucksack Достапни во 3 Бои
24 Часа Раш Molle Тактички Ранец
Molle Компатибилни, Водоотпорен
Материјал : 900 D Најлон, Големина : 40cm (H) x 20cm (W) x 30 (L) cm Капацитет : 40 L Карактеристики : Ранец е изградена со Најлон материјал. Материјалот е водоотпорен и може да се справи со влажни средини лесно. Molle дизајн, molle појас на предниот и на двете страни да се закачите на други пошта. Голем товар со голем простор во неа. Доаѓаат со рака го носат на рака и прилагодливи рамо, рака. Погоден за патување, пешачење, кампување, качување и други активности. Пакетот Вклучува : 1 x Ранец

За производот

Големина:
40x20x30cm
Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
40LBP
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Бренд Име:
TTGTACTICAL
Капацитет:
36-55 Литарски
Техника:
MOLLE Компатибилен
Големина:
40x20x30cm

Избор на клиент