2 парчиња/многу за Мицубиши климатизација напојување на модулот PSM3530 B001-Z1-0 користат
Новак - 7 %

2 парчиња/многу за Мицубиши климатизација напојување на модулот PSM3530 B001-Z1-0 користат

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 1116.00
Достапност:

Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел. Да Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или FEDEX, UPS-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF ДАНОЧЕН број за вашата земја царината, тогаш ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.1 приоритет.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена. Купувачи внимание, а доколку работата не е точен, за да предизвика штета на краток спој на не проблеми со квалитетот и чипс, и така натаму, не се во доменот на нашата гаранција.Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Испорака : 1.Превозот на трошоците направени се за вас.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот. Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас прво. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 .

За производот

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE

Избор на клиент