За iPhone 5s Кожа Случај Стојат Паричникот Случај За iPhone 5 SE Држачот на Меки Силиконски Телефон Маска За iPhone 5c Coque capinhas
Новак - 20 %

За iPhone 5s Кожа Случај Стојат Паричникот Случај За iPhone 5 SE Држачот на Меки Силиконски Телефон Маска За iPhone 5c Coque

Достапно за нарачка
DEN 310.08
DEN 248.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За i Phone 5s Кожа Случај Стојат Паричникот Случај За i Phone 5 SE Држачот на Меки Силиконски Телефон Маска За i Phone 5c Coque capinhas

За производот

Материјал:
за iphone 5s
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 5s
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Место на Потекло:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Број На Модел На:
Носителот Меки Силиконски Телефон Маска За iPhone 5c Coque capinhas,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Бродови Од:
Носителот Меки Силиконски Телефон Маска За iPhone 5c Coque capinhas
is_customized:
For iPhone 5s Leather Case Stand Wallet Case For iPhone 5 SE
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5s За ipone iphon ihone ifon aifon јас
Најчестиот Вид:
За iPhone телефон мобилен поклопец Стои Паричникот Случај За iPhone coque
Водоотпорен:
За iPhone телефон capinha торба 5 SE Држачот на Мека додаток
Димензии:
За iPhone 5s торба celular случај Силикони Телефон Покритие За школка
Инсталација:
За iPhone 5s случај carcaso случај iPhone 5c Coque capinhas додаток
дизајн:
Бизнис,Бизнис,Апстракт
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент