3.7 V 700mAh 373651 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни таблета батеријата
Новак - 27 %

3.7 V 700mAh 373651 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни таблета батеријата

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 280.00
Достапност:

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.7 mm (H)*36 mm (W)*51 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 700 m Ah
Модел : 373651
Капацитет : 700 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 51 MM 36 MM ширина дебелина 3.7 MM

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
700mAh
Број На Модел На:
373651
Компонента Тип:
Таблета батеријата

Избор на клиент