Самовилска 2017 Трендовски Американски Кокер Spaniel Копче Синџири Златна Боја Сребрена Боја Животни Миленичиња Спомен Накит Клучните Прстени За Жени
Новак - 47 %

Самовилска 2017 Трендовски Американски Кокер Spaniel Копче Синџири Златна Боја Сребрена Боја Животни Миленичиња Спомен Накит

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 107.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Сребро Позлатен,Злато-боја
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
K031

Избор на клиент