2018 Мода Вистински Кравја Кожа Жените Ранци Дами Ранец Првиот Слој Кравја Кожа Горниот Слој Cowhide Кеси Mochila Чанта
Новак - 46 %

2018 Мода Вистински Кравја Кожа Жените Ранци Дами Ранец Првиот Слој Кравја Кожа Горниот Слој Cowhide Кеси Mochila Чанта

Достапно за нарачка
DEN 4732.80
DEN 2556.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Материјал : мека вистински кравја кожа
Големина : Дното Должина x Висина x Широчина=24x27x13.5 CM
Тежина : околу 1.04 kg
Напомена : големина мери со рака, ако постои 1-3 СМ грешка, тоа е нормално.
Тоа е изработен од мека вистински кравја кожа, фотографиите се вистински фотографии, можете да се чувствуваат
слободни да го купат.
1.Ние го прифатат плаќање преку aliexpress САМО.
2.Можете да ги додадете на вашата кредитна картичка во вашиот aliexpress сметка за да платите за содржина.
Продажбата Се Враќа
1. Објектот е валидна се враќа откако ќе го добиете објект во 14 дена, објектот треба да има и нема оштетени или модифицирајте, купувачот ќе биде одговорен за такси превозот, и да се врати на целиот пакет со ознаки заедно.
2. Ако предмети е прекината бидејќи ви го зедов тоа во рок од 7 дена(не се користи или вештачки штета), ве молиме да ги фотографија од неа, и го испрати фотографии до мене, ние може да го замени уште еден или наплата.
3. Ние не прифаќаме објект се враќа без разумни причини(како што не ви се допаѓа тоа, тоа не е вашиот очекува), па пред ставање ред, ве молиме бидете сигурни дека објектот е вашиот сакаме, како не сакаме да се направи спорот со купувачот.
4.Ние живееме во кина, па ако треба да се вратите на овој објект, ве молиме контактирајте ме прашуваат за нашите кина враќање адреса, не го користат пакетот е плик адреса, во спротивно не можеме да добиете пакет.
Неисправни Гаранција
12 месеци гаранција од испорачаната датум. ако објектот скршен во 12 месеци, можете да ме контактирате, ние може да обезбеди гаранција. На два начини превозот цена беше платена од страна на купувачот.
Боја : Поради differnet Displayer и различни светлината, торба можеби постои малку боја разлика, ве молиме да знаат за ова, ако предвид боја разликата многу, ве молиме контактирајте ме пред ставање ред.
Големина : големината беше мери најдолг област, толку различни методи за мерење, тоа можеби имаат 1-3cm мерење грешки.
Повратната информација е многу важно за мене, па се надевам дека се 5 ѕвезди за опис, комуникација и превозот. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте ме прво, не остави помалку од 4 ѕвезди, бидејќи 1or 2 или 3 ѕвезди се лоши за мојата сметка. Ние може да обезбеди најдобра услуга за вас, па ве молам дајте ми можност да го реши проблемот пред да замине повратни информации.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
ZENCY
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Жакард
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
KY9030
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Обвивка Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
маска
Декорација:
Појаси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
Вистинска Кожа

Избор на клиент