XXXG// специјална понуда Европската украси вино решетката кабинет вино носител смола полица рек Вино, креативни украси

XXXG// специјална понуда Европската украси вино решетката кабинет вино носител смола полица рек Вино, креативни украси

Достапно за нарачка
DEN 2688.00
Достапност:


За производот

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
XXXG
Материјал:
Силикони
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
XXXG

Избор на клиент