Сина Жакард Сребро ПВЦ Кожа Готски Корсет Плус Големина Корсети И Bustiers Steampunk Облека Korsett За Жени Секси Corselet
Новак - 50 %

Сина Жакард Сребро ПВЦ Кожа Готски Корсет Плус Големина Корсети И Bustiers Steampunk Облека Korsett За Жени Секси Corselet

Достапно за нарачка
DEN 2618.88
DEN 1309.00
Достапност:


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 13
Страна Метал Патент Затворање
Shoelace до назад За Cinching
Вграден-во Со Приватноста Panel
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Кожа Исечените
Не Suspender Циклуси
Боја : Сина/Сребрена
Должина : 15" /38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Demin + Faux Кожа
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на Јакна, Торбичка Појас и Г-string
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL,5 XL,6 XL

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Материјал:
ПВЦ,Најлон,Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Жакард + ПВЦ Кожа
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
21678
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска Ритла
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Страна Патент Затворање, Назад Shoelace Алкохол
Бои:
СИНО/СРЕБРЕНА
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL / 6XL
Вклучуваат:
Корсет + Јакна+ Торбичка Појас G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Услуга:
Пад на Превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Избор на клиент