Прилагодливи Бамбус Јаглен Nappy Бебе Џеб Крпа Пелена Покрие со Двојно Gussets Момчиња и Giels Крпа Пелена
Новак - 29 %

Прилагодливи Бамбус Јаглен Nappy Бебе Џеб Крпа Пелена Покрие со Двојно Gussets Момчиња и Giels Крпа Пелена

Достапно за нарачка
DEN 205.44
DEN 146.00
Достапност:

Купувачот е одговорен за сите враќање поштарина за овие врати причина : не се потребни повеќе, не ми се допаѓа или не како да се очекуваат и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние Сме Крпа Пелена Производство во Aliexpress.Машина За Миење На Топло,Користејќи Благ Детергент( Помалку Од 95 °F ),Се Препорачува Babyhug Перење Детергент.Ние ќе бидат одговорни за враќање поштарина за овие причини : испрати погрешна предмети, неисправни предмети.Ние прифаќаме врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации!
.Проценето Време на Испорака : Бидејќи откако пратката е испраќање на поштата, тоа беше надвор од контрола на нас, ако пратката не пристигнат на време, ве молиме да НЕ се отвори спорот и да чекаат трпеливо.Сите вратени предмети мора да биде во оригиналниот пакет.
Превозот Methords :
1.Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако сакате други изразат како : FEDEX, DHL, EMS ,UPS-от, итн, ве молиме контактирајте со нас пред biding.Измијте со топла вода (130 степени F) со 1/2 нормална количина на детергент
(или целиот износ за текстил пелена-специфични детергент)
3. со 1 вметнете = 1 компјутер пелена маска + 1 компјутер пелена insert (внеси). Во текот на годините, оваа една крпа големина пелена спасува несклонен diapering родители илјади долари. Ние Сме Specilised во крпа пелена , ако сакате да се добие одобрението за промет на големо цена, исто така, може да контактирате со нас . Ве молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас.
Aptions за пелена :
1. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница.
За Повратни Информации :
1.
Прилагодливи Бамбус Јаглен Nappy Бебе Џеб Крпа Пелена Покрие со Двојно Gussets Момчиња и Giels Крпа Пелена
Точка Име : Една Големина на Бамбус Јаглен Пелена Големина : Adjusta bl e Да се Вклопи : 3-15 Kgs И 3-36 Месеци Бебето Материјал :
-Надворешниот слој : Водоотпорен Печатени Pul
-Внатрешниот Слој : Ул ај Ден Бамбус Јаглен,Дише & Абсорбента
-Gussets : Двоен Gussets,Двојна Заштита за бебе
Се Грижи Инструкциите :
-Миење Текстил Пелени Одделно Од Другите Перење
-Посебна Insert Од Пелени. Ние не прифаќаме враќа, ако ти се скрши оригиналниот пакет или фрли оригиналниот пакет.Нема потреба да купат различни големини како што вашето бебе расте, што го прави економичен .Исушете со фен или висат да се исуши
Geesen Пелена
За Плаќање : 1. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас.D esigned да се вклопи во повеќето бебиња од 7 до 35 кг.Обработка на Време : 1~3 работни дена по вашата исплата е потврдена. Ние ќе ви даде најдобра цена и квалитет е исто така guaranced.Со цел да се вклопи повеќето бебиња од раѓање до медиокритет обука.Експрес Испорака Methords : DHL(3~8 дена), EMS(7-10 дена).
За Политика :
1. Ова го спречува повеќето дамките од поставување. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.
-Рака Суво, Не Користете Ткаенина Softeners ,Кајгана & Фен Листови. Gurantee истите предмети најниска цена во Aliexpress.Ali Express Стандард за Испорака ( 10~40 дена , Бразил 50~90 дена) .e Package( 10~20 дена )
2.Ако Цврсти,се Тресат Исклучување на Цврстиот Отпад Во Тоалет. само 1 пелена покрие = 1 компјутер пелена покрива само.
-Исплакнете Ја Со Ладна Вода.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

За производот

Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Материјал:
бамбус јаглен
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Класификација:
Пелена
Соодветна тежина:
3-15 kg
Количина:
1000
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
здраво geesen
Објектот:
1 buc Бамбус Јаглен nappy маска
Пелена Надворешниот:
Водоотпорен Материјал
Пелена Внатрешна:
бамбус јаглен
пелена insert:
бамбус ,микрофибер или јаглен
Пелена Функција:
еднократно ,перат
Пелена Сертификат:
SGS
пелена дизајн:
gusset крпа пелени
Пелена Боја:
печатени пелена маска
пелена стил:
џеб пелена со нога gusset
ОЕМ И ODM:
Прифатливо

Избор на клиент