Детска Постелнина Поставите Момчиња Бетмен Прекривки Покрие Поставите Не се Топката Не Исчезнат кревет Поставен Ватенка Bedclothes Домашен Текстил
Новак - 25 %

Детска Постелнина Поставите Момчиња Бетмен Прекривки Покрие Поставите Не се Топката Не Исчезнат кревет Поставен Ватенка Bedclothes

Достапно за нарачка
DEN 1056.00
DEN 792.00
Достапност:


За производот

Големина:
Brazil 3pcs, Full 3pcs, Queen 3pcs, Cal King 3pcs, Single 2pcs, Double 3pcs, King 3pcs, Super King 3pcs, Ru Single 4pcs, Ru Double 4pcs, Ru Queen 4pcs, Ru Europe 4pcs, Ru Family 7pcs, Ru Europe 6pcs
Бренд Име:
Магијата Babg
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
одделение:
квалитет
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Цртан филм
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Шаблон Тип:
Цртан филм
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри),2.5 m (8 стапки),2.8 m (9 нозе)
Ткаенина Густина:
128X68
Ткаенина Count:
30
тема count:
200TC
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
0.8-1.7KG
is_customized:
Yes
Количина:
3-7pcs

Избор на клиент