TrustFire 2 парчиња 6000mah 3.7 V 32650 Литиум Li ion Батерија Со ПХБ Заштитени за LED Светилка
Новак - 26 %

TrustFire 2 парчиња 6000mah 3.7 V 32650 Литиум Li ion Батерија Со ПХБ Заштитени за LED Светилка

Достапно за нарачка
DEN 1448.16
DEN 1072.00
Достапност:

Бренд : Trust Fire Главните Карактеристики :
- Висок капацитет без меморија ефект.
- Со заштита на одборот за електронски производи.
- Батеријата анодна земе конвексни главата дизајн, државни стандарди и лесен за употреба.
- Низок отпор, висок капацитет, силна runtime.
- Ниска само-отпуштање карактер. Заштита Одбор Тековната Контрола :
- Мала струја : 2 A
- Во струја : 5 A
- Висока струја : 10 A Нормален Напон : 3.7 V Нормалните Капацитет : 6000m Ah Напон Контрола : Max 4.23 V, Минимум 2.5 V животниот век : Може да се полни повеќе од 1000 пати
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот Адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство! 1. Ако производот е неисправен, ве молиме, известете нè веднаш по породувањето. Ве молиме не го отвори спорот, ние ќе се врати за вас врз основа на фактичката состојба. 2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете да се вратат. И сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме Слободно контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

За производот

Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
2 парчиња
Број На Модел На:
EPC_CHA_371
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
TrustFire
Замена На Батеријата:
No
Големина:
32650
Номиналниот Капацитет:
6000MAH
Замена На Батеријата:
No

Избор на клиент