2017 Најновите Убави Точка Печати Tassel Шамија Жените Долго Paisley Печати Shawl Флорални Памук Шамија Hijab Заврши Бесплатен Превозот

2017 Најновите Убави Точка Печати Tassel Шамија Жените Долго Paisley Печати Shawl Флорални Памук Шамија Hijab Заврши Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 2016.00
Достапност:


2017 Нова Мода Paisley Tassel Печати Шамија
големина : 180*78cm
материјал : voile
боја : 5 боја,
минимална количина : 10pcs секоја боја,ако у сакате мешавина боја, кога у даде цел u може да забелешка.

За производот

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
CB-27
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Памук,Полиестер
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
боја:
5 боја
Погоден Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
дизајн:
геометрија печатење
Материјал:
Voile
Големина:
180*78cm

Избор на клиент