3 линија 3.7 V,1300mAH,503759 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка мобилни bluetoo
Новак - 25 %

3 линија 3.7 V,1300mAH,503759 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка мобилни

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 324.00
Достапност:

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*37 mm (W)*59 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1300m Ah
Модел : 503759
Капацитет : 1300 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 59 MM 37 MM ширина дебелина од 5 MM

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
503759

Избор на клиент