25 мм дијаметар Зелена боја гаранција ПРАЗНИНА налепница гаранција lables за пакување кутија или кеси,

25 мм дијаметар Зелена боја гаранција ПРАЗНИНА налепница гаранција lables за пакување кутија или кеси,

Достапно за нарачка
DEN 1248.00
Достапност:


25 мм дијаметар Зелена боја гаранција ПРАЗНИНА налепница гаранција lables за пакување кутија или кеси,
големина : 25mm
боја : зелена
500pcs=26usd
1000pcs=45usd

За производот

боја:
500pcs, 1000pcs
Бренд Име:
JDCMYK
Број На Модел На:
25mmx25mm
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент