ВРАТАТА ТРИМ ПАНЕЛ КЛИПОВИ 10x ЗА ХОНДА СТРАНА ЗДОЛНИШТЕ ПАНЕЛ RETAINER ЗАВРТКА GROMMET ВМЕТНЕТЕ ПРОШИРУВАЊЕ ОРЕВ КЛИПОВИ

ВРАТАТА ТРИМ ПАНЕЛ КЛИПОВИ 10x ЗА ХОНДА СТРАНА ЗДОЛНИШТЕ ПАНЕЛ RETAINER ЗАВРТКА GROMMET ВМЕТНЕТЕ ПРОШИРУВАЊЕ ОРЕВ КЛИПОВИ

Достапно за нарачка
DEN 292.32
Достапност:


ВРАТАТА ТРИМ ПАНЕЛ КЛИПОВИ 10x ЗА ХОНДА СТРАНА ЗДОЛНИШТЕ ПАНЕЛ RETAINER ЗАВРТКА GROMMET ВМЕТНЕТЕ ПРОШИРУВАЊЕ ОРЕВ КЛИПОВИ
Носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YP23
Испорака : 10 парчиња
Одговара : да ЗА ХОНДА
Оригинални Делови :
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !

Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

За производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YP23
Бренд Име:
DR
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Висина:
1.05cm
Автомобил модел:
За Хонда

Избор на клиент