Delebao Нов Дизајн Кафеава Мечка Лето Симпатична Бебе Сандали Уникатен Гума Висок Квалитет Бебе Чевли
Новак - 10 %

Delebao Нов Дизајн Кафеава Мечка Лето Симпатична Бебе Сандали Уникатен Гума Висок Квалитет Бебе Чевли

Достапно за нарачка
DEN 325.92
DEN 293.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
delebao
Пол:
Бебе Девојка
Возраст:
0-18 месеци
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Моден Elemont:
Цвеќиња
боја:
Како Picrtures
Outsole Материјал:
PU
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојка
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Избор на клиент