COLORFISH Три Камен сребро Ангажман прстени Prong Поставен Принцеза Намали SONA Кубни Циркони Прстен Жените 925 Фунта Сребрен Прстен
Новак - 36 %

COLORFISH Три Камен сребро Ангажман прстени Prong Поставен Принцеза Намали SONA Кубни Циркони Прстен Жените 925 Фунта Сребрен

Достапно за нарачка
DEN 1693.44
DEN 1084.00
Достапност:


Ние сме професионални за производство на 925 фунта сребрен накит во Кина. Сите производи се направи од страна на 925 sterling silver (поддршка тест). Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со конкурентна цена. Толку многу предмети, ве молиме да ги собереш вашите омилени. Тоа ќе се направи што повеќе шарм во секоја прилика. Не пропуштајте ја!!!
925 sterling silver е легура на сребро содржат 92.5% по маса на сребро и 7,5% по маса на другите метали, обично од бакар. Тоа е добро за здравјето секојдневниот накит носи.
Уметничките рачно изработени Накит Ветување Како Брилијантен Како Природни Минирани Дијаманти Обично Печат "925" На Кружниот Внатре, "PT950" или "S925" Достапна, Ако Треба Високи полски Platinum Позлата Заврши Дава Сребрен Прстен На Платина Изгледа. Garantee : Не Сакам После 7 Дена? Се Врати!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Бренд : COLORFISH Материјал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : NSCD Симулирани Дијамант Карат Тежина : 0.63 кт Страна Камен : ААА+ Кубни Циркони Камен Количина : 10 парчиња Тежина : 1.71 g
ФУНКЦИЈА :
Убава! Вистински 925 sterling silver опал прстени за жените. Толку посебен камен, ќе биде повеќе домот на семејство,забава,работа.
Да се Задржи на објектот сјајна и нула бесплатно. ве молиме чувајте го подалеку од хемикалии и груба работа. Да се исчисти тоа, ве молиме користете топла вода и благ сапун и мека bristled четка, ако е потребно. Објектот е помал од она што се појавува во фотографијата. Всушност, фотографијата е зголемена за да се покаже детали.
2016 година Принцеза Брилијантен Намали Синтетички Дијаманти Три Камен Ангажман Прстен Злато Позлатен Канал Постави Мал CZ Дијамант Свадба Прстени
Нашата Цена е Не Вклучувајќи Данок, ДДВ, Или Други Скриени Полнење Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може да Потрае Подолго Од 60 Дена. Експрес Обично Има Сопствени Даночни Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Сопствени Да Плаќаат Данок. Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Се Одложи Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Обичај, Итн.
Нашите Работно Време :
САД : 6 : 00pm2 : 00am
Бразил : 10 : 00pm7 : 00am
Велика БРИТАНИЈА : 1 : 00am9 : 00am
Франција : 2 : 00 часот10 : 00am
Германија : 2 : 00 часот10 : 00am
О : 12 : 00am8 : 00pm
Руската Федерација : 5 : 00 часот2 : 00pm
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Мејл или Трговија со датот. Нашата служба за корисници е таму за да одговори на сите ваши барања. Ви благодариме!

За производот

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, променливи во големина, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
COLORFISH
Број На Модел На:
CR048
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Парична казна
прстен видови:
Три Камен Ангажман Прстен
Метали:
925 Sterling silver
Тренди Прстен Главниот Камен:
NSCD Симулирани Дијамант
Сребрен Прстен Sidestone:
ААА+кубни циркони
Прстени Носат Прилика:
Свадба/Годишнината /Ангажирање/ Партија / Матурска/Подарок
Главниот Камен Форма:
Принцеза Се Намали 0.63 Карат
Жените Прстен Пакет:
Безбедно Спакувани Во Накит Шарени Кутија
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
925 Сребрен Во Врвен Квалитет На Платина Галвански Се Заврши За Да Се Спречи Оцрни
925 фунта сребрен накит:
Принцеза Се Намали Три Камен Прстен Свадба

Избор на клиент