KINGSEVEN Rimless очила за сонце Мажите Поларизирана Злато Мажите Нијанси Сонце Очила Луксузни брендови Ноќ Возење Очила Oculos escuro
Новак - 41 %

KINGSEVEN Rimless очила за сонце Мажите Поларизирана Злато Мажите Нијанси Сонце Очила Луксузни брендови Ноќ Возење Очила Oculos

Достапно за нарачка
DEN 937.92
DEN 553.00
Достапност:


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
N7905
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Ширина:
65mm
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
38mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Бренд Име:
KINGSEVEN

Избор на клиент