Автомобил LED Светлата 9004 HB1/ 9007 HB5/ 9008 H13 Модел 2 ПАРЧИЊА Светилки Висока Моќност КОЧАН Чипови 6000K Авто Автомобил Стил Repalcement Headlamp
Новак - 20 %

Автомобил LED Светлата 9004 HB1/ 9007 HB5/ 9008 H13 Модел 2 ПАРЧИЊА Светилки Висока Моќност КОЧАН Чипови 6000K Авто Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 817.44
DEN 654.00
Достапност:


Опис :
Автомобил LED Светлата 9004 HB1/ 9007 HB5/ H13 Модели 2БР Светилки Висока Моќност КОЧАН Чипови 6000 K Авто Автомобил Стил Repalcement Headlamp
Функција : 1. Температура на бојата : 6000 K (Интензивна бела светлина) 2. Излез Wattage : 36 W 3. Влезен Напон : 12 V 4. Лумен : 3600 Lumens 5. 360° зрак angl 6. LED Светло Извор : КОЧАН Чипови
Пакет Содржина :
2 ПАРЧИЊА LED светлата светилки
Совети:
Некои led фарови не се атипичен lables, но тоа нема ефект на фарови кога се користи тоа.
ве молиме оставете ги пораките за нас ако сакате lables. ви благодариме!
Објектот Слики :
9004/ HB1
9007/ HB5
H13/ 9008
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки processedtimely по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
9004/HB1 Hi/Lo, 9007/HB5 Hi/Lo, H13
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
XINFOK
Wattage:
36W
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
9004/ 9007/ H13
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Напон:
12V
Извор На Светлина:
КОЧАН

Избор на клиент