Мотоцикл Racer Винил Ѕид Налепници Дома Декор Mural Момчиња Спалната соба Ѕид Decal Спортски Човек Wallper новодојдени Постер SA553
Новак - 25 %

Мотоцикл Racer Винил Ѕид Налепници Дома Декор Mural Момчиња Спалната соба Ѕид Decal Спортски Човек Wallper новодојдени Постер

Достапно за нарачка
DEN 574.08
DEN 431.00
Достапност:

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
56cm X 62cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

За производот

боја:
црна, сива, црвена, бела, жолта, прилагодено боја
Големина:
56X62cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
SA553
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Избор на клиент