батерија полнач за samsung SLB-1037 1137 Digimax: U-CA3,U-CA4,U-CA5,U-CA401 U-CA501,U-CA505,V700,V800 Дигитални Камери

батерија полнач за samsung SLB-1037 1137 Digimax: U-CA3,U-CA4,U-CA5,U-CA401 U-CA501,U-CA505,V700,V800 Дигитални Камери

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:

AC Влез : Универзална Напон 100-240 V,50/60 Hz вклопува секаде во светот.
DC Излез : 4.2 V 0.7 На
Состојба : нова
гаранција : 13 месец
Спецификации :
Тенок и пренослив дизајн. Smart LED статус на полнење индикатор. Напон : 100 V - 240 V. УЛ & CE наведени. AC/DC излез за двата дома и патување употреба. Расклопна приклучокот на задниот дел на ѕидот полнач. Изградена во батеријата заштита и откривање на грешка. Високи перформанси целосно автоматски полнач дизајниран да брзо и безбедно да ја полните дигитална камера и видео камера батеријата.
* Модели На Компатибилни :
компатибилен со Fuji NP-60 / CNP30 / FNP120 / Pentax Д-LI2 / D-LI7 / Олимп Li-20 B / Кодак KLIC-5000 / Sanyo DB-L50 / Ricoh DB-43 батерии
Компатибилен Со :
КОДАК
Easy Share DX Серија
Easy Share DX6490, Easy Share DX7440,
Easy Share DX7440 зум, Easy Share DX7590,
Easy Share DX7590 зум, Easy Share DX7630
Easy Share P Серија
Easy Share P712, Easy Share P850,
Easy Share P880
Easy Share Z Серија
Easy Share Z730, Easy Share Z730 зум,
Easy Share Z7590, Easy Share Z7590 зум,
Easy Share Z760, Easy Share Z760 зум
Sanyo DB-L50 Xacti HD1010 HD1000 HD2000 VPC-FH1 VPC-FH1/A VPC-TH1 VPC-WH1
Casio NP-30 QV-Р3 R4 Pentax DL-12 Optio 330 330 RS 430 430 RS
Fuji Fine Pix NP-60 50i 601 F401 Зум F410 F410 F601 M603
fuji Fujifilm Fine Pix NP-120 603 M603 Зум F10 Зум Зум F11
KYOCERA BP-1500 S YASHICA Contax Телевизори Дигитални
Ricoh DB-43 Caplio G3 G3 S R330 RR10 RR30 RX 400 G 300 G 500 G
Pentax Д-LI7 Optio 450 550 555 750 750 Z MX MX4
Ricoh DB-43 Caplio RR10 RR30 RX 400 G 300 G 500 G широк 500 SE
HP Photosmart R07 R507 R607 R607 R607 R607xi R707 R707v
HP Photosmart R707v R707xi R717 R725 R727 R817 R818 R927
Олимп Li-20 B а до ш-1 АЗ-2 АЗ-2 Зум Yaesu-апарат vx-2-апарат vx-2 E-апарат vx-2 R
Panasonic SV-AS30 AS3 A PT1 AV10 AV20 AV25 AV30 AV35 AV100
Ricoh Caplio 400 G 300 G широк G3 G4 G4 широк RR10 RR30 RR300
Samsung Digi Max SLB-1137 U-CA 3 4 5 401 501 505 V700 V800
Toshiba Allegretto PDR-BT3 5300 PDR-T20 T30 5300
Пакет Содржина :
1 x Батерија Полнач

За производот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Бренд Име:
PINGSX
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No

Избор на клиент