Екран на допир за GT1672-VNBA GT1672-VNBD Екран на Допир за стакло

Екран на допир за GT1672-VNBA GT1672-VNBD Екран на Допир за стакло

Достапно за нарачка
DEN 1008.00
Достапност:

Екран на допир за GT1672-VNBA GT1672-VNBD Екран на Допир за стакло
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
GT1672 VNBA, GT1672 VNBD
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
GT1672-VNBA GT1672-VNBD
Бренд Име:
samkoon
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент