DIY 5D Дијамант Мозаик Заврши Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Вез Телото Уметност Круг Дијамант Дома Декорација
Новак - 40 %

DIY 5D Дијамант Мозаик Заврши Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Вез Телото Уметност Круг Дијамант Дома Декорација

Достапно за нарачка
DEN 486.24
DEN 292.00
Достапност:

Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Превоз : Нашите производи се од Кина. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. ако ви се итни,pls изберете DHL, или ЕМС. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ви благодарам многу. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.

За производот

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Својства :
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Дијамант Тип:
Полнење Тип:
печатење тип:

Избор на клиент