MEEKCAT Виножито Овална Топката Женски Опал Прстен Бело Злато Исполнет Накит Природен Камен Свадба Прстени За Жените Anel Feminino
Новак - 49 %

MEEKCAT Виножито Овална Топката Женски Опал Прстен Бело Злато Исполнет Накит Природен Камен Свадба Прстени За Жените Anel Feminino

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 144.00
Достапност:

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : 18 K Позлата : Бела G стариот Шалче (3 Пати Фино Полирање Носат удобно) Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Контрола на квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
18k златен прстен
Обликотшема:
овална
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
18k злато Шалче
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
3.3 g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Печат:
18k

Избор на клиент