Батерија Полнач За FUJIFILM NP-40 FinePix Зум F710 F810 F811 V10 Z1 Z2 Z3 F610 F650 F700 F710 F480 F10 F402 F455 F460 F470

Батерија Полнач За FUJIFILM NP-40 FinePix Зум F710 F810 F811 V10 Z1 Z2 Z3 F610 F650 F700 F710 F480 F10 F402 F455 F460 F470

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:

Карактеристики :
Полнач ЗА FUJI NP-40 КОДАК KLIC-7005 PENTAX DLi-102 SAMSUNG SLB-0837 0737 PANASONIC CGA-S004 DMW-BCB7
КОНИКА MINOLTA НП-1 Компатибилен Li-Ion Батерија
AC Влез : Универзална Напон 100-240 V,50/60 Hz вклопува секаде во светот.
DC Излез : 4.2 V 0.7 На
Состојба : нова
гаранција : 13 месец
Спецификации :
Тенок и пренослив дизајн. Smart LED статус на полнење индикатор. Напон : 100 V - 240 V. УЛ & CE наведени. AC/DC излез за двата дома и патување употреба. Расклопна приклучокот на задниот дел на ѕидот полнач. Изградена во батеријата заштита и откривање на грешка. Високи перформанси целосно автоматски полнач дизајниран да брзо и безбедно да ја полните дигитална камера и видео камера батеријата.
* Модели На Компатибилни :
FUJIFILM
Fuji Fine Pix V10, Fine Pix V10 Зум
Fuji Fine Pix F Серија :
Fine Pix F402, Fine Pix F455, Fine Pix F455 Црна, Fine Pix F455 Зум, Fine Pix F460, Fine Pix F460 Зум, Fine Pix F470, Fine Pix F470 Зум, Fine Pix F610, Fine Pix F610 Зум, Fine Pix F650, Fine Pix F650 Зум, Fine Pix F700, Fine Pix F700 Зум, Fine Pix F710, Fine Pix F810, Fine Pix F810 Зум, Fine Pix F811
Fuji Fine Pix Z Серија
Fine Pix Z1, Fine Pix Z1 Зум, Fine Pix Z2, Fine Pix Z3 Зум, Fine Pix Z3, Fine Pix Z5 FD
PENTAX
Pentax Optio A10, Optio A20
Pentax Optio T10, Optio T20
Pentax Optio W10, Optio W20, Optio WP, Optio WPi
Pentax Optio X
Pentax Optio S Серија : Optio S, Optio S4, Optio S4i, Optio S5n, Optio S5i, Optio S5z, Optio S6, Optio S7, Optio SV, Optio SVi
SAMSUNG
Samsung Digimax i5, Samsung Digimax #1, Samsung Digimax L50, Samsung Digimax i50, Samsung Digimax i50 MP3
PANASONIC
Panasonic Lumix DMC-FX2 Serien
Lumix DMC-FX2 B , Lumix DMC-FX2 EBS,
Lumix DMC-FX2 EG-S , Lumix DMC-FX2 PL-S
Panasonic Lumix DMC-FX7 Serien
Lumix DMC-FX7 A , Lumix DMC-FX7 B ,
Lumix DMC-FX7 EBS , Lumix DMC-FX7 EG ,
Lumix DMC-FX7 EG-А , Lumix DMC-FX7 EG-К ,
Lumix DMC-FX7 EG-Р , Lumix DMC-FX7 EG-S ,
Lumix DMC-FX7 EG-Т , Lumix DMC-FX7 K ,
Lumix DMC-FX7 R , Lumix DMC-FX7 S ,
Lumix DMC-FX7 T , Lumix DMC-FX7 W ,
Lumix DMC-FX7 PP-S
КОНИКА MINOLTA
Коника Minolta Dimage X1
RICOH
Ricoh Caplio 10 G
Кодак
Кодак Easy Share C763
BENQ
Benq X600
#Пакетот Вклучува :
Патување ЅИД ПОЛНАЧ

За производот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Бренд Име:
PINGSX
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No

Избор на клиент